Boşanma Avukatı Ankara

18 Dic 2015 - 16:41:22
İyi boşanma avukatları hislerinizi farketmelidir. Boşanma davası zordur. Bundan dolayı dava boyunca size yardımcı olacak bir boşanma uzmanı avukat bulmanız n şarttır. Peki en iyi bir ankara avukatını nasıl bulabilirsiniz? Bunun yanında duruşmanız ekişmeli mi veya anlaşmalı mı olacak?

Bununla birlikte boşanma davaları ne şekilde aılır şuna da değinelim. Boşanma davası iki şekilde aılmaktadır. Eğer taraflar evliliğe son verme hususunda anlaşırsa aile hakimine başvuru yapmaları durumunda anlaşmalı olarak evliliği sonlandırabilirler. Anlaşmalı şekilde evliliği sonlandırabilmenin gerekleşmesi iin birlikteliğin minimum bir yıl devam etmiş olmasıgerekmektedir. Eğer evlilik hayatı bir yıldan kısa devam etmiş ise eşler anlaşmalı biimde evliliği sonlandırmak amacıyla mracaat edemezler. Bu halde ekişmeli biimde mracaat etmek durumundadırlar. Anlaşmalı tarzda evliliği bitirmek iin aile mahkemesine bir anlaşmalı ayrılma mutabakat metni sunmaları gerekmektedir. Bu anlaşma metninin bir boşanma avukatı aracılığıyla meydana getirilmesi iyi olacaktır. Daha sonra eşler hakim karşına ıkmalı ve anlaşmalı boşanma metnini kabul ettiklerini belirtmelidirler. ekişmeli olarak evliliğe son vermek iin bir boşanma nedenine ihtiya vardır. Bu boşanma nedeninin hakim tarafından kabul edilebilir olması gereklidir. buna ek olarak evliliğe son verme sebebinin ispatlanması gerekir. Boşanma davalarında davacı eş boşanma nedenlerini her trl delille ispatlayabilir. bir rnek verecek olursak tanık kanıt olarak ileri srlebilir. ekişmeli boşanma davası fazlaca uzun srebilmektedir. Dava sresini hızlandırmak iin bir boşanma ile ilgili avukattan yardım istenmelidir.

Boşanma Avukatı kelimesi asla beynimize ok iyi dşnceler getirmez. Bunun nedeni farkındalığımız olabilir mi? Avukatlık yapan hukukuların neredeyse tamamı toplumu daha iyi hale getirmek amacıyla sememiştir avukatlığı. Bir ok avukat , boşanma avukatı olmaya parasal nedenler nedeniyle başlamıştır. Bundan dolayı Ankarada boşanma avukatınızı seerken iyi dşnmelisiniz.

Haddinden fazla avukat var. En İyi boşanma avukatını nasıl seeceğim? Boşanma avukatınızı belirlerken en gzel zm tavsiyelerdir. Diğer bir yol http://ankaraavukat.ra6.org/avukat-hukuk-1.htm ise internetten detaylı bir araştırma yapmaktır. Eğer bu yolla avukatı bulacaksanız bulduğunuz avukatı ven siteler de aynı yolla bulabilirsiniz.
Admin · 11 vistas · Escribir un comentario

Vnculo permanente hacia el artculo completo

http://bosanmaxkxk792.bloggactivo.com/Primer-blog-b1/BoAYanma-AvukatA-Ankara-b1-p3.htm

Comentarios

Este artculo no tiene Comentario por el momento .....


Escribir un comentario

Estatuto de los nuevos comentarios: Publicado

Se mostrar tu URL


Por favor introduce el cdigo contenido en las imgenes.


Texto del comentario

Opciones
   (Salvar el nombre, el mail y la URL en los cookies)


  

Calendario

Septiembre 2017
LunMarMierJueVierSabDom
 << < > >>
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Anuncio

Quin est en lnea?

Miembro: 0
Visitante: 1

rss Sindicacin

Archivos